Kamery Drift Innovation - Drift HD, Drift HD GHOST, Drift HD720

Kamery DRIFT

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kamera DRIFT GHOST 4K Kamera DRIFT GHOST 4K
Cena: 1 399,00 zł

Przedstawiamy najnowszą kamerę sportową brytyjskiej firmy DRIFT - model GHOST 4K już jest dostępny. Łączy minimalne wymiary i wagę, ergonomię, wyjątkowy standard ULTRA HD 4K oraz najdłuższy na rynku czas pracy.

Dostępność:
brak towaru
Drift HD GHOST - kamera sportowa Drift HD GHOST - kamera sportowa
Cena: 1 399,00 zł

UWAGA! Kamera nagrodzona przez iF PRODUCT DESIGN AWARD 2013 za projekt produktu oraz RED DOT AWARD 2012 za projekt opakowania!

 

Zupełnie przeprojektowana, od podstaw zmieniona względem poprzednich modeli DRIFT HD GHOST jest najbardziej zaawansowaną i najlepiej wyposażoną kamerą sportową na rynku. Zupełnie nowe rozwiązania elektroniczne w połączeniu z wysokiej klasy siedmioelementowym obiektywem oraz najlepszą funkcjonalnością i ergonomią, stanowią podstawy do w pełni profesjonalnego zastosowania urządzenia.

 
Dostępność:
brak towaru
Drift HD - kamera sportowa Drift HD - kamera sportowa
Cena: 1 099,00 zł

Przedstawiamy bardzo atrakcyjną, kompletną kamerę sportową - model Drift HD. To kompaktowa wersja modelu HD170 Stealth, z kilkoma zmianami. Przede wszystkich wielkość - urządzenie jest mniejsze od wersji Stealth o 25%. Ponadto kamerę wyposażono w wymienny obiektyw (a więc możliwość wymiany po jego ewentualnym uszkodzeniu), aparat 9MP oraz podwójną pokrywę baterii dla zapewnienia bezpieczeństwa przy stosowaniu mikrofonu zewnętrznego czy ładowarki USB. 


Dostępność:
brak towaru
Drift HD720 kamera sportowa Drift HD720 kamera sportowa
Cena: 699,00 zł

Bardzo mała, lekka, oraz super funkcjonalna kamera DRIFT HD720, dzięki rozdzielczości 720p - jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Idealny pomysł na prezent, gadżet lub rejestrator weekendowych wypadów na rower czy narty.

UWAGA - na zdjęciach z dedykowaną kasetką wodoodporną do 30 m, oferowaną oddzielnie.

Dostępność:
brak towaru
Kamera Sportowa DRIFT GHOST-S Kamera Sportowa DRIFT GHOST-S
Cena: 1 199,00 zł

 

Kamera Sportowa DRIFT GHOST-S to nowość od DRFIT INNOVATION. Jest to następna bardzo udanego modelu, kamery HD GHOST. Nowe dziecko od Drift, charakteryzuje się wielkimi zmianami technicznymi. Jeszcze lepszy obraz FullHD, zwiększona ilość klatek do 120 przy HD i 60 przy FullHD, dłuższa praca na jednej baterii, możliwość wyboru trybów obrazu.

Dostępność:
brak towaru
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl