O nas

Na polskim rynku kamer sportowych istniejemy od 2008 roku, kiedy to oferowaliśmy sprzęt takich producentów jak VIO, GoPro, Liquid Image, Oregon Scientific czy VEHO. Niemniej właśnie w tym roku powstała zupełnie nowa firma produkcyjna, wywodząca się z największego w Europie sklepu z kamerami sportowymi - ACTION CAMERAS. Dwóch założycieli, zdobywając bezcenne doświadczenie w sprzedaży kamer, postanowiło zrobić własny produkt.

Tak też powstała bardzo ambitna firma DRIFT INNOVATION i ich pierwszy produkt - model X170. Kamera wyróżniała się na rynku wbudowanym wyświetlaczem, obracanym obiektywem, pilotem zdalnego sterowania i wbudowanym gwintem fotograficznym. Standard ten wyróżnia kamery DRIFT do dzisiaj. Flagowy dziś DRIFT GHOST 4K, będący absolutnym podsumowaniem wszystkich doświadczeń i współpracy ze sportowcami całego świata, nie jest wyjątkiem.

 

rozwój kamer DRIFT

 

Niniejszym zapewniamy, że oferowany przez nas sprzęt pochodzi z legalnego źródła (oficjalna dystrybucja), do którego oferujemy instrukcje PL, który podlega gwarancji realizowanej w Polsce, i na który wystawiamy, na życzenie, faktury VAT. Jednocześnie staramy się, aby warunki naszej oferty były zawsze najbardziej korzystne.

 

Zapraszamy,

Zespół DriftHD.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl